
Wiśnie przebrać, umyć, wypestkować, przełożyć do garnka, wsypać Żelfix, masę doprowadzić do wrzenia mieszając. Dodać cukier, ponownie doprowadzić do zagotowania i gotować ok. 5 minut. Na koniec wlać wiśniówkę.
Mieszać do zaniku piany (ewentualnie zebrać ją łyżką cedzakową), nałożyć do wyparzonych słoików, szczelnie zamknąć pokrywkami. Słoiki postawić do góry dnem na ok. 5 minut.
Przepisy

Kwaśny chutney z porzeczek i cebuli

Dżem z truskawek i czarnych porzeczek

Chutney truskawkowy

Dżem z mirabelek z Żelfixem 2:1 Dr. Oetkera

Konfitura wiśniowa z cytryną

Konfitura wiśniowo-jeżynowa

Galaretka z cytrusów