
Z 1 litra zimnego mleka odlej 1/4 szklanki i rozmieszaj w niej zawartość torebki, dodając cukier. Pozostałe mleko zagotuj. Do gotującego się mleka wlej rozmieszany proszek z cukrem i ciągle mieszając, zagotuj. Gotowy napój waniliowy rozlej do buteleczek lub szklanek i delikatnie przestudź.
Przepisy

Budyń z biszkoptem

Ciastka kakaowo- kokosowe bez pieczenia

Waniliowe chrupiące migdały

Migdałowy deser chia z musem z mango

Waniliowe trifle z kremem i truskawkami

Warstwowa galaretka

Czerwony deser z owocami i galaretką