Flag
Pracownia Analizy Sensorycznej
Badania sensoryczne
Testuj nasze produkty Dr. Oetker

Pracownia Analizy Sensorycznej Dr. Oetkera jest jednym z nielicznych w kraju laboratoriów przyzakładowych, współpracujących bezpośrednio z konsumentami. Przeprowadzane testy umożliwiają nam poznanie preferencji konsumentów względem produktów Dr. Oetker. Osoby uczestniczące w badaniach, oceniając m.in. wygląd, smak i zapach badanych produktów, dostarczają informacji na temat oczekiwań konsumentów względem naszych produktów, co pozwala na opracowywanie wyrobów o najwyższej jakości.

Picture -

Respondenci firmy Dr. Oetker

Jeżeli charakteryzują się Państwo ciekawością i otwartością wobec nowych produktów oraz chęcią uczestnictwa w tworzeniu wyrobów firmy Dr. Oetker, serdecznie zapraszamy do naszej Pracowni. W degustacjach udział mogą wziąć wszystkie osoby, które ukończyły 18 rok życia, zamieszkują Trójmiasto lub okolice oraz wyrażają chęć odwiedzenia naszej Pracowni Analizy Sensorycznej.

W badaniu, za zgodą rodzica lub opiekuna, mogą uczestniczyć również dzieci. Wszystkie osoby zainteresowane uczestnictwem w degustacjach naszych produktów, prosimy o wypełnienie ankiety na stronie internetowej https://ankieta-oetker.pl/ .

W przypadku, gdy Państwa preferencje smakowe będą zgodne z założeniami przeprowadzanego przez nas aktualnie badania, skontaktujemy się z Państwem telefonicznie i umówimy na dogodny termin.

Ankieta

Zapraszamy na test!

Zarejestruj się w bazie konsumentów i weź udziału w testach sensorycznych naszych produktów.

Picture - banner 2 image
Picture - banner 2 image

Ankieta

Zapraszamy na test!

Zarejestruj się w bazie konsumentów i weź udziału w testach sensorycznych naszych produktów.

Zarejestruj się!
Zarejestruj się!

Testuj nasze produkty!

Nasza pracownia

Nasza Pracownia Analizy Sensorycznej mieści się w odrestaurowanej willi przy ulicy Adm. Dickmana w Gdańsku Oliwie. Posiada osiem stanowisk do pracy indywidualnej, wyposażonych w sprzęt najwyższej jakości, w których konsumenci degustują i oceniają badane produkty. Dane zebrane bezpośrednio od konsumentów podczas badania, umożliwiają poznanie ich preferencji względem naszych wyrobów i przyczyniają się do zapewnienia najwyższej jakości wytwarzanych przez nas produktów.

Kontakt

Zadzwoń do nas

Telefon:
+48 585 111 000

Napisz do nas

E- mail:
sensoryka@oetker.pl

Tutaj jesteśmy

ul. Adm. Dickmana 14/15
80 – 339 Gdańsk