Flag
Zrównoważone chwile,
które sprawiają, że czujemy się dobrze
Wprowadzanie zrównoważonych zmian

Idea "Małe kroki czynią wielką różnicę" podkreśla, że nawet najdrobniejsze wysiłki składają się na coś ważnego - zwłaszcza, gdy robimy je razem. Jesteśmy tutaj, aby tworzyć przyjemne chwile z jedzeniem dla wszystkich. Właśnie dlatego dodajemy więcej zrównoważonych i bardziej inkluzywnych wyborów do produktów Dr. Oetker, które wszyscy kochamy.

Jesteśmy w podróży - oferujemy bardziej zrównoważone składniki, stale zmniejszając ilość soli i cukru w naszych produktach, rozszerzając nasze opcje oparte na roślinach, zwiększając dostępność przepisów i unikając plastikowych opakowań.

W Dr. Oetker jesteśmy zaangażowani w informowanie świata o naszych postępach w zakresie zrównoważonego rozwoju. Wyznaczamy sobie duże cele i ciężko pracujemy, aby je osiągnąć; wiemy jednak, że zawsze możemy zrobić więcej. Krok po kroku pracujemy nad bardziej zrównoważoną przyszłością, dzieląc się aktualizacjami i postępami na każdym kroku. Wiemy, że już starasz się zrobić coś dla naszej planety - dlatego ułatwiamy Ci dokonywanie drobnych wyborów, które składają się na dużą różnicę.

Podejmowanie działań

Istnieje wiele sposobów, w jakie wszyscy możemy włączyć zrównoważony rozwój do naszych codziennych działań.

W pięciu obszarach, na których się koncentrujemy - odżywianie, zrównoważone składniki, minimalizacja odpadów, działania na rzecz klimatu i integracja - podejmujemy działania, które krok po kroku czynią wielką różnicę. Pracując razem, możemy stworzyć lepsze jutro.

Obszary, na których się koncentrujemy

Raport zrównoważonego rozwoju 2022

Dzielimy się naszą historią: Nasz raport zrównoważonego rozwoju przedstawia podróż w kierunku bardziej zrównoważonego biznesu.

Read
Read
Read