Minionki opanowały opakowania nowych deserów od Dr. Oetkera

Bello! Minionki opanowały opakowania nowych deserów od Dr. Oetkera: Babeczek, Kisieli i Kaszek Słodka Chwila, a także klasycznego Budyniu.

styczeń, 2023 Nowości marki i produktu

Psotne Minionki - Kevin, Carl, Stuart, Bob i Dave, znowu słodko namieszały. Tym razem wywołują uśmiech na opakowaniach nowych deserów i babeczek od Dr. Oetkera, dzięki współpracy pomiędzy Dr. Oetker Polska a studiem Illumination.

Wiadomo, że Minionki kochają banany. Specjalnie dla wielbicieli bananów powstały nowe Słodkie Chwile: kisiel i kaszka bananowa oraz klasyczny budyń w tym smaku.

W ofercie z zabawnymi postaciami Minionków pojawi się też niebieski jak spodenki Minionków Kisiel Słodka Chwila o smaku jagodowym – w którym kolor pochodzi z natury – z ekstraktu ze spiruliny oraz z soku z jagód.

Jeszcze więcej zabawy i radości z Minionkami sprawią Babeczki jogurtowe z pisakiem o smaku czekolady w zestawie. Dzięki pisakowi i niebieskim papilotkom można poczuć się jak dziecko i zamienić babeczki w swoje własne żółte Minionki z wesołymi minkami.

W ofercie z postaciami Minionków nie zabraknie też ulubionych smaków kisielu Słodka Chwila w połączeniu truskawka-poziomka, kaszki Słodka Chwila o smaku malinowym oraz klasycznych budyni o smaku waniliowym i czekoladowym.

Nowości powstałe we współpracy ze studiem Illumination pojawią się już w styczniu na dedykowanych standach w wybranych sklepach. Nowa linia będzie wspierana kampanią internetową, która rozpocznie się w lutym.

Wkręć się z nami do zabawy z Minionkami - zamieszaj tak, jak one i ciesz się nowymi smakami!

Za stworzenie koncepcji kreatywnej opakowań deserów Słodka Chwila oraz budyni klasycznych odpowiada agencja reklamowa Mr. Bloom, za projekt graficzny babeczek odpowiada agencja reklamowa Edda.

 

Kaszki Słodka Chwila:

 

Kisiele Słodka Chwila: